

Promedico
Java Developer
- Utrecht
- Full-time, Part-time
Als Senior API Engineer zorg jij ervoor dat ons bedrijf zich verder ontwikkeld en nóg succesvoller wordt!
Je gaat ons helpen bedrijven te innoveren door het realiseren van een API-first strategie. De realisatie van deze API-first strategie bestaat uit een dienstverlening van A tot Z.
Wij houden ons bezig met het adviseren van de organisatie, het bouwen van API’s, het opleiden van klanten en het beheren van de gebouwde API’s. Tot slot bouwen wij ook nog aan onze eigen add-ons die aanvullende en veelgevraagde functies bieden.
“Je denkt als een Developer en bent erg leergierig ingesteld. Naast hard werken, moet je zeker van een lolletje op de werkvloer houden.”
You’ll receive the request to implement a new API proxy. What do you do?
Bij ons krijg je toegang tot de volledige library van Udemy Business, waardoor ontwikkeling op werk-relevante, maar ook niet-werk-relevante gebieden kan plaatsvinden. Er wordt samen met jou gekeken welke kant je op wilt ontwikkelen.
Iedere drie maanden vindt er met jou een groei evaluatie plaats, om te kijken of je je nog op het groeipad bevindt die samen met jou is uitgestippeld. Indien nodig wordt er bijgestuurd of worden er nieuwe deeldoelen gesteld, welke bijdragen aan de ontwikkeling richting het gestelde einddoel.
Bij AppyThings is stilstaan geen optie. We kijken altijd samen met jou naar hoe wij jou verder kunnen helpen. Wanneer je groeit in je kunnen, zal de volgende stap het begeleiden van Junioren zijn en het zelfstandig runnen van projecten. Dit doe je uiteraard samen met andere Developers, maar jij bent in de lead.
AppyThings is onderdeel van Appy Enterprise, een succesvolle onderneming die in 2014 is opgericht. De afgelopen jaren zijn wij erg hard gegroeid en dat doen we nog steeds. Wij helpen o.a. bedrijven zoals PostNL, Eneco, Havenbedrijf Rotterdam, Booking.com, BNP Parisbas en velen anderen binnen en buiten Nederland om het maximale uit hun data en applicaties te halen. Wij doen dit op locatie bij de klant (in Nederland), vanuit je werkplek thuis of vanuit ons kantoor in Ede.
Onze mensen helpen bedrijven om mee te gaan in de
hedendaagse digitale transformatie en bij het innoveren van hun bedrijfsvoering. Wij pakken dit aan door samen met een bedrijf te onderzoeken hoe de interne connecties/datastromen kunnen worden geoptimaliseerd en/of samen op zoek te gaan naar nieuwe verdienmodellen en samenwerkingen binnen de markt.
Wij zijn partner van Google, SAP, Microsoft en Gravitee en hebben daarmee ontzettend goede platformen ter beschikking om in te ontwikkelen. Door middel van configuraties binnen deze platformen en JavaScript / NodeJS ontwikkeling helpen wij onze klanten met
hun API, connectivity en/of innovatie vraagstukken. Door een nauwe samenwerking met onze zusterbedrijven AppyRuns en AppyConnects kunnen wij een totale dienstverlening regelen waaronder beheerdiensten, opleidingen en de door ons ontwikkelde add-ons.
We werken natuurlijk hard voor onze klanten, maar daarnaast vinden wij het ook belangrijk dat we één team zijn en blijven. Wij vinden het erg leuk om regelmatig leuke dingen te ondernemen met het team, dat loopt uiteen van de vrijdagmiddagborrels en spelletjesavonden tot
tafelvoetbalcompetities. Naast deze leuke activiteiten hebben wij ook themadagen op kantoor, doen we een jaarlijkse BBQ en diverse bedrijfsuitjes. Tijdens onze eerste kennismaking zullen wij je hier natuurlijk meer over vertellen.
“At AppyThings, we don’t just build APIs we develop connections. AppyThings is like a big family that works together and parties together.”
Wij zijn de API expert van A tot Z
Wij starten altijd met het geven van een 12 maanden contract. In die periode gaan wij met jou aan de slag om jou wegwijs te maken binnen de wereld van API Management. Wij gaan met jou werken bij klanten, waarbij we je skills volledig benutten. Aan het einde van de 12 maanden wordt er een evaluatie gehouden van beide kanten. Vind jij het leuk? Vinden wij jou passen? Bij een wederzijdse klik en interesse wordt het contract omgezet in een contract voor onbepaalde tijd.
Bij AppyThings vinden wij het belangrijk vinden dat jij past binnen ons bedrijf en dat wij aanvoelen als een match voor jou. Daarom hebben wij als eerste stap in ons sollicitatieproces een gesprek met Joep staan. Joep is HR- & Officemanager binnen het bedrijf en kan jou meer vertellen over ons als organisatie en wil van jou natuurlijk weten wie jij bent. Het gaat in dit eerste gesprek dus juist NIET over je IT-skills, maar over jou als persoon en ons als bedrijf.
Als er vanuit beide kanten een goed gevoel is gaan we na het eerste gesprek over op een tweede gesprek. Dit gesprek zal of op locatie of via Teams zijn (bij voorkeur op locatie, maar Teams is een back-up). Je gaat dan in gesprek met onze Lead API Engineer (Reinier), welke met jou samen gaat kijken of de werkzaamheden bij jou passen, je het leuk vindt en of je de skills in huis hebt die wij zoeken om deze functie in te vullen. Is er na dit gesprek wederom vanuit jou en vanuit ons een goed gevoel en het idee dat er een match is, dan doen wij jou een aanbod!
Twijfel niet, stel gerust een vraag. Wij helpen je graag verder.